Regulamin pobytu

REGULAMIN POBYTU GOŚCI

W GOSPODARSTWIE AGROTURYSTYCZNYM  „7 OGRODÓW”

 

Witamy Państwa serdecznie w naszym gospodarstwie agroturystycznym i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym Regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

§ 1

Doba w naszym gospodarstwie rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy o godzinie12.00 dnia następnego, choć gość może korzystać bez dodatkowej opłaty z pokoju w godzinach wcześniejszych, jeżeli pokój jest wolny.

§ 2

Liczba dni pobytu określona jest w potwierdzeniu rezerwacji, którym jest dokonanie zadatku przez Gościa w wysokości 30% wartości całości zamówienia . Pozostałą kwotę Gość wpłaca w dniu przyjazdu. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego równoznaczne jest z akceptacją regulaminu przez Gościa.

§ 3

1. Dla zachowania prawa do wypoczynku dla wszystkich gości w godzinach od 23.00 do 7.00 w gospodarstwie należy zachować ciszę chyba, że wcześniej uzgodniono z gospodarzami warunki zabawy.

2. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających prosimy zgłaszać i uzgadniać z gospodarzami.

3. Fakt palenia w kominku należy zgłosić gospodarzom dla zapewnienia bezpieczeństwa p.poż. Po zakończeniu palenia w kominku Gość odpowiada za całkowite jego dogaszenie. Za drzewo do kominka Gość ponosi dodatkową opłatę u gospodarzy.

4.Udostępniamy za zgodą gospodarzy  korzystanie z dodatkowych atrakcji znajdujących się w gospodarstwie (grill, ognisko, staw, itp.) . Po zakończeniu palenia grilla czy ogniska Gość odpowiada za całkowite ich dogaszenie. Za drzewo do grilla czy na ognisko Gość ponosi dodatkową opłatę u gospodarzy.

5. Przywiezienie własnych zwierząt domowych prosimy uzgadniać z gospodarzami, gdyż w gospodarstwie znajduje się wiele różnorodnych  zwierząt.

§ 4

1. Prosimy Gościa o  powiadomienie gospodarzy o wystąpieniu szkody w pokoju /domku/posesji  lub o jej

stwierdzeniu.

2. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia pokoju i jego wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada (np. dzieci)

3. W przypadku opuszczania domu prosimy o pozamykanie wszystkich okien, wyłączenie urządzeń pobierających prąd elektryczny (oświetlenie, telewizory) oraz zamknięcie drzwi wejściowych na klucz.

4. Gość otrzymuje do swej dyspozycji klucz do pokoju, który powinien zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie klucza powoduje obowiązek zapłaty kwoty 100,00 zł..

5. W pokoju/domkach  obowiązuje bezwzględny zakaz palenia (dotyczący również łazienek), na terenie gospodarstwa są do tego wyznaczone miejsca.

6. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie,  gospodarze mają prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.

§ 5

1. W dniu wyjazdu Gość przekazuje pokój/dom oraz klucze w stanie jakim je zastali.

2. Opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.

3. Gospodarze gospodarstwa agroturystycznego „7 Ogrodów” zastrzegają sobie prawo do odmowy dalszego świadczenie usług w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu przez Gości, bez zwrotu kosztów pobytu.

4. Gospodarze służą wyjaśnieniami oraz radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących

regulaminu, prosząc szanownych Gości o jego przestrzeganie.

 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionego regulaminu co pozwoli nam wspólnie mile spędzić czas. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym gospodarstwie agroturystycznym.

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia „7 Ogrodów”.