7 Domków

7 Domków – Noclegi

dom mlynarza
Dom Młynarza

To komfortowy, stylowy dom całoroczny dla 9 osób – doskonały dla rodziny lub grupy znajomych. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, wyposażona kuchnia i mała jadalnia oraz pokój trzyosobowy z łazienką. Na piętrze są trzy pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz kącik do relaksacji. Przed domem znajduje się taras a widok rozciąga się na ogród.

IMG_0516
Dom Leśnika

Dwupiętrowy domek dla 6 osób. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, mała kuchnia, jadalnia oraz pokój dwuosobowy z łazienką. Na piętrze są dwie sypialnie dwuosobowe i łazienka. Jest też mały taras i własny ogródek. Świetny dla rodziny lub grupy znajomych.

dom-rybaka2a
Domek Rybaka

To romantyczny i niezwykle stylowy domek dla 2 – 3 osób z własnym tarasem i pomostem wychodzącym na duży staw. Można obserwować z niego dzikie ptaki. W domu jest salon z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka i sypialnia dwuosobowa. Wystrój nawiązuje w detalach do rybackich klimatów. Wokół jest własny ogródek w stylu wiejskim.

IMG_6243

Dom Biesiadny

To tutaj znajduje się też nasza sala bankietowo-konferencyjna, gdzie organizujemy wesela, imprezy, koncerty i bale! Obok jest sala jadalniana z biblioteką i miejscem, gdzie można  poczytać coś z naszego bogatego zbioru książek.

IMG_6556+800x533
Dom Kucharza

IMG_6377 (800x533)

Dom Kupca

Dom nazwę zawdzięcza sklepowi – galerii z rękodziełem artystycznym i naszymi specjałami znajdującym się na parterze. Nad sklepem są dwa pokoje trzyosobowe i jeden jednoosobowy z łazienkami. Jest kącik kuchenny z lodówką kuchenką mikrofalową, czajnikiem i naczyniami.

dom ogrodnika

Dom Ogrodnika

Powstał jako pierwszy i przez lata zmienił swój kształt wielokrotnie. Obecnie to siedziba gospodarzy.

mieszkanie pilota
Mieszkanie Podróżnika

To duży salon z częścią wypoczynkową, aneksem kuchennym, łazienką i sypialnią z dwoma łóżkami. Odpowiedni dla 2 – 4 osób. Ma malutki tarasik  w części ogrodu, gdzie rosną zioła a w lecie również truskawki.

apartament_krawca_widok

Wieża Krawca

Do apartamentu wchodzi się przez wieżę. Jest to salon z kompletem wypoczynkowym oraz sypialnia z dwoma łóżkami dla 3-4 osób. Jest też aneks kuchenny i łazienka. Wystrój nawiązuje we wszystkich detalach do krawieckiego fachu. Okna wychodzą na Ogród ptasi – można rano zamówić pianie koguta.

IMG_0529

Wiatrak

Na piętrze znajduje się dwuosobowy pokój z łazienką. Jest wynajmowany tylko w sezonie letnim. Z okienek widać cały ogród z góry.

Oferujemy miejsca noclegowe o różnym standardzie. Wszystkie pokoje są z łazienkami. Do wynajęcia pojedyncze pokoje, apartamenty i cale domki.

Ceny do negocjacji zaczynają się od 40 PLN za osobę/dobę.

Tzw. doba hotelowa trwa do godz. 12.00 dnia wyjazdu.

Zachęcamy do kontaktu.

Kontakt