Koncert Mirosława Czyżykiewicza i Witolda Cisło (4 sierpnia 2018)

19 czerwiec 2018

Koncert Czyzykiewicz

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Mirosława Czyżykiewicza i Witolda Cisło 4 sierpnia 2018 o 20tej w Siedmiu Ogrodach. Bilety do kupienia bezpośrednio w Gospodarstwie 7 Ogrodów. Możliwa jest również rezerwacja poprzez płatność przelewem do 30 lipca. W takim wypadku przypadku prosimy o przelew na nr konta: 46 1020 2847 0000 1502 0027 0009 w tytule przelewu prosimy napisać „koncert”.  Cena biletu 20 zł. Do odebrania przed koncertem.

„ The Best of” Mirek Czyżykiewicz & Witold Cisło
to muzyczny projekt sceniczny który zakiełkował wiosną 2017 roku
jako konsekwencja kilku wspólnych roboczych prób śpiewającego i grającego na gitarze Teryksa Mirka Czyżykiewicza z Multiinstrumentalistą i wirtuozem gitary barytonowej Witoldem Cisło.
W efekcie tych spotkań powstały nowe gitarowe opracowania muzyki napisanej niegdyś przez Czyżykiewicza do wierszy takich poetów jak: Josif Brodski, Thomas Hardy w przekładach Stanisława Barańczaka, oraz utworów Jacka Kaczmarskiego, Włodzimierza Wysockiego w przekładzie Marleny Zimnej i Romana Kołakowskiego czy Edwarda Stachury z muzyką Jerzego Satanowskiego.
W repertuarze można usłyszeć także autorskie piosenki Barda w najnowszych gitarowych aranżacjach , oraz Piosenki śpiewane
przez Niego do muzyki Witolda Cisło z tekstami Leona Sęka oraz Jacka Bończyka.
Z mocnych atrakcji na Scenie oprócz Wioseł, pod stopami kilku bossów najnajzwyczajniejsze pod Słońcem efekty specjalne i żywy popis Witka na bałałajce !!!

na the end
cisza
cisz..
ci……

tak jak to
w
wierszu
lub
piosence

zapraszamy
ser
de
cznie
w imieniu Witold Cisło
Mirek Czyżykiewicz