Koncert Anny Żebrowskiej i Mariusza Jaśko (15 sierpnia 2021)

26 lipiec 2021

Podczas Święta Ziół odbędzie się koncert Anny Żebrowskiej i Mariusza Jaśko -„Pamiętam Ciebie z tamych lat”Podróż muzyczna z największymi szlagierami polskiej muzyki rozrywkowej, w czasy, w których piosenka towarzyszyła nam każdego dnia. Posiadała przesłanie, poetycki tekst i piękną melodię. Usłyszymy m.inn. największe przeboje lat: 50, 60, 70 i 80 pochodzące z repertuaru wielkich gwiazd estrady jak m.inn. Irena Jaroca, Krzysztof Krawczyk, Anna Jantar, Anna German, Urszula Sipińska, Zbigniew Wodecki, Andrzej Rybiński, Maryla Rodowicz….i.inn.Udział biorą:

Anna Żebrowska – wrocławska wokalistka, artystka estradowa. Urodziła się i wychowała w Dusznikach-Zdroju. W swojej drodze artystycznej omija współczesne trendy. Preferuje śpiewanie utworów o niewątpliwej, pełnej uroku melodyjności i z wartościowym tekstem. Czaruje publiczność łagodną i dźwięczną barwą głosu działającą niczym balsam oraz niebywałą zdolnością do przekazywania emocji. Ma na swoim końce liczne koncerty i festiwale muzyczne.

Mariusz Jaśko – Wokalista, aktor, solista teatru Sabat Małgorzaty Potockiej z Warszawy kreujący rolę wodewilowe w rewiowych show jak m.inn: „Rewia Filmowa”, „Lata xx, Lata xxx”, „Przeboje Świata”,”Powrót Wielkiego Szu”, „Rewia…moja miłość”,”Rewia Forever”. Współpracował przez kilka lat z chorzowskim teatrem Rozrywki. Był artystą teatru „Faktu” Niny Repetowskiej w Krakowie oraz teatru „Broadway” Małgorzaty Obłój w Szczecinie. Wystąpił w operetce „Wesoła Wdówka” zrealizowanej przez krakowską fundację Czardasz. Śpiewał w licznych konkursach, festiwalach i projektach muzycznych oraz w satyrycznym programie: „Dziennik telewizyjny Jacka Federowicza” w tvp. Jest współtwórcą broadwayowskiego show – Rewia Musicalowa oraz koncertów „Od Opola aż po Broadway”

Opublikowane w: Aktualności, wydarzenia