7 ogrodów – o nas

Dawno, dawno temu… Na skraju wsi stała gorzelnia, skąd trunki trafiały na okoliczne stoły.

Kiedy w 2001 roku zaczęliśmy prace nad stworzeniem ogrodu były tu tylko chaszcze, gruzy i bagna. Potrzeba było dużego uporu i wizji żeby zobaczyć tu coś więcej. Dzisiaj widać że było warto.  Ogrodów jest już więcej niż siedem, albo to w zasadzie jeden wielki, ciągle pachnący i kwitnący ogród. Powstały domki, stawy, alejki. Realizowanie jednych planów podsuwa pomysły na następne. Idea miejsca cały czas się rozwija.

Projekt Siedem Ogrodów zakłada utworzenie autonomicznych i różnorodnych domków otoczonych pięknymi ogrodami. Istnieje już: „Dom Młynarza”, „Dom Rybaka”, „Dom Biesiadny”, „Dom Myśliwego” i „Wiatrak”,apartamenty: „Wieża krawca” i „Mieszkanie pilota”. Mamy  salę bankietowo-konferencyjną – w której organizujemy wesela, bale, imprezy firmowe – galerię, biblotekę, sklep, pracownię do warsztatów artystycznych. 

Powstała również Szkoła Twórczości 7 Sztuk, w której każdy może odkryć i rozwinąć talenty. Dla miłośników tradycyjnego jedzenia robimy pokazy wypieku chleba i wędzenia wędlin. Część przetworów z naszych ekologicznych upraw można nabyć na miejscu. Nad stawem jest również duże i wygodne miejsce do grillowania i na ognisko, świetne na organizację imprez plenerowych.

Response code is 404